Programtervezetek





Untitled Document

Ménfőcsanaki
Óvoda minden tagóvodájára vonatkozik

Szeptember

(A napok
változhatnak!)


Dátum

Megnevezése

Érintettek köre

Felelős



nap

08.

27.

Új kiscsoportosoknak szülőértekezlet

Új szülők

Nemes Lajosné

08.

27.

Gyermekek meglátogatása óvodakezdés előtt

Gyermek-szülő együtt

Mindkét óvónő

08.

29.

Tagóvodai értekezletek

Tagóvoda dolgozói

Tagóvoda vezető

08.

29.

Nevelési értekezlet

Alkalmazotti közösség

Nemes Lajosné

folyamatos

KIR rendszer vezetése

Alkalmazotti közösség

Gyermekek

Óvodavezető

Óvodavezető-helyettes

Tagóvoda-vezetők

Óvodatitkár

09.

03.

Első óvodai nap

Gyermekek

Mindkét óvónő

09.

03.

Differenciált Munkaközösség megbeszélése

Differenciált Munkaközösségi tagok

Kovácsné Kurcsics Katalin

09.

04.

Hagyományápoló Munkaközösség megbeszélése

Hagyományápoló Munkaközösségi tagok

Józsáné Nagy Erzsébet

09.

12.

Ugrálóvár a Ménfőcsanaki
Óvodákban

Gyermekek

Kovácsné Kurcsics Katalin

09.


 

Csoport szülőértekezletek (04–15)

Szülők

Óvodavezető

Mindkét óvónő

09.

20.

Takarítási Világnap

Gyermekek

Mindkét óvónő

09.

22.

Ménfőcsanaki Sportnap

Gyermekek, szülők

Nemes Lajosné

folyamatos

Gyűjtő utak, szüretelő napok, kirándulások

Gyermekek

Mindkét óvónő

09.

26.

Szülői Munkaközösség értekezlete

SZM tagok

Nemes Lajosné

09.

29.

Mihály napi vásár

Gyermekek

Mindkét óvónő

09.


 

Kirándulás Holt Rába partján

Gyermekek

Kovácsné K. Katalin

09.

25.

Ménfőcsanaki séta az új kolléganőknek

Óvodapedagógusok

Józsa Tamás

Október

(A napok
változhatnak!)


10.

01.

OSA statisztika elkészítése

Óvodavezető helyettes

Tagóvoda-vezetők

Nemes Lajosné

10.

01.

Mesehét megnyitó

Lepke,Napsugár

Mindkét óvónő

10.


 

Papírgyűjtés

Gyermekek, szülők

Szüts Györgyné

10.

05.

Őszi versmondás – mesehét keretében

Napsugár, Százszorszép, Ibolya, Maci, Lepke

Kovácsné Kurcsics Katalin

folyamatos

Rajzpályázatokra felkészítés

Gyermekek

Mindkét óvónő

folyamatos

Ovi foci

Nagycsoportosok

Bősze Levente

folyamatos

Ovi zsaru

Torda, Manóvár nagycsoportosai

Szüts Györgyné

Horváthné Tóth Enikő

Kozmáné Varga Éva

Pódáné F. Henrietta

Zsargó Zsuzsanna

folyamatos

Személyiséglapok vezetése

Gyermekek

Differenciált Munkaközösség tagjai

heti 1x

AYRES – terápia

SNI-s, BTM-s Gyermekek

Horváthné Tóth Enikő

Kaproncai Katalin

Koncz Daniella

10.

04.

Állatok Világnapja

Gyermekek

Mindkét óvónő

10.


 

Babakiállítás

Gyermekek

Mindkét óvónő

folyamatos

Vaskakas Bábszínház

Gyermekek

Kovácsné Kurcsics Katalin

10.


 

Koncert

Gyermekek

Kovácsné Kurcsics Katalin

10.


 

Nevelés nélküli munkanap

Alkalmazotti közösség

Nemes Lajosné

10.


 

Piac, vásárcsarnok látogatása

Gyermekek

Mindkét óvónő

10.

25.

DIFER teszt elvégzése nagycsoportosoknál

Nagycsoportosok

Differenciált Munkaközösség tagjai

10.

25.

Fogadóóra

Szülők

Mindkét óvónő

10.


 

Marék Veronika életműkiállítás

Gyermekek

Mindkét óvónő

November

(A napok
változhatnak!)


folyamatos

Közös barkácsolás az Idősek Otthonának tagjaival

Nagycsoportosok

Madarászné M. Andrea

11.


 

Márton nap (7-13)

Szülők, Gyermekek

Mindkét óvónő

11.


 

Hagyományápoló
Munkaközösség szakmai nap

Hagyományápoló Munkaközösségi tagok

Józsáné Nagy Erzsébet

11.


 

Óvodás Olimpia szoktató foglalkozás

Nagycsoportosok

Juhászné Hajner Tímea

Kaproncai Katalin

11.


 

Óvodai Sportnap az Olimpiai Sportparkban

Nagycsoportosok

Nemes Lajosné

11.


 

Felkészülés a Mikulás napi bábozásra

Hagyományápoló Munkaközösség tagjai

Koncz Daniella

December

(A napok
változhatnak!)


12.

01.

Adventi gyertyagyújtás

Gyermekek

Mindkét óvónő

12.


 

Adventi projekt (dec. 3 – dec. 21.)

Gyermekek

Mindkét óvónő

12.

05.

Mikulásra hangoló óvónői bábelőadás

Gyermekek

Hagyományápoló munkaközösség tagjai

12.

06.

Mikulás érkezése

Gyermekek

Józsáné Nagy Erzsébet

Koncz Daniella

12.

13.

Lucázás

Gyermekek

Juhászné Hajner Tímea

Kiss Viktória

Pódáné F. Henrietta

12.

 

Adventi
gyertyagyújtás együtt, az épületbe járó csoportokkal közösen

Gyermekek

Kiss Viktória

Horváthné Tóth Enikő

Józsáné Nagy Erzsébet

12.

 

Karácsonyvárás a kastélyban:

„Szép karácsony immár eljő…”

Lepke
csoport

Kaproncai Katalin

Shulczné L. Mária

12.

 

Falu
karácsony a Betlehemnél

Ibolya
csoport

Madarászné M. Andrea

12.


 

Barsi Ernő: „Karácsonyi asztal”

Napsugár csoport

Zsargó Zsuzsa

Pfeifer Zsófia

12.


 

Karácsonyváró a szülőkkel, nagyszülőkkel (12-19)

Szülők, Nagyszülők, Gyermekek

Mindkét óvónő

12.

10.

Karácsonyi köszöntő dolgozóknak

Alkalmazotti közösség

Nemes Lajosné

12.

13.

Óvodai nyugdíjas dolgozók karácsonyi köszöntése

Maci csoport

Nemes Lajosné

Kiss Viktória

2018. január

(A napok
változhatnak!)


01.


 

Szülői Munkaközösség értekezlete

SZM tagok

Nemes Lajosné

01.


 

Tél projekt

Gyermekek

Mindkét óvónő

01.

06.

Vízkereszt, három királyok napja

Gyermekek

Mindkét óvónő

01.


 

Hagyományápoló
Munkaközösség szakmai nap

Hagyományápoló Munkaközösségi tagok

Józsáné Nagy Erzsébet

januártól

Óvodás Olimpia „edzések”

kiválogatott nagycsoportosok

Juhászné Hajner Tímea

Kaproncai Katalin

01.

26.

Ovis bál

Szülők

Kiss Viktória

Háry Vivien

01.

29.

Farsangnyitó vidám percek óvónéniktől

Hagyományápoló Munkaközösség tagjai

Pódáné Farkas Henriett

Február

(A napok
változhatnak!)


02.

03.

Balázsolás

Gyermekek

Szüts Györgyné

Nagy Zsuzsanna

Kiss Mónika

02.


 

Gyermekfarsang

Gyirmóti Tagóvoda

Gyermekek

Mindkét óvónő

02.

28.

Gyermekfarsang

Torda

Gyermekek

Mindkét óvónő

02.

27.

Gyermekfarsang

Világosvár

Gyermekek

Mindkét óvónő

02.


 

„Itt a farsang, áll a bál” projekt

(febr. 18-márc.1.)

Gyermekek

Mindkét óvónő

02.


 

Télűző kiszézés

Gyermekek

Szüts Györgyné (27.)

Járfásné T. Ilona (26.)

Shulczné L. Mária (28.)

02.


 

DIFER teszt elvégzése – középső csoportosoknál

Középsősök

Differenciált Munkaközösség tagjai

Március

(A napok
változhatnak!)


03.

01.

Gyermekfarsang

Manóvár

Gyermekek

Mindkét óvónő

03.


 

Nyitott kapuk Napja

Szülők

Nemes Lajosné

03.


 

Március 15-i megemlékezés (márc.14)

Gyermekek

Mindkét óvónő

03.


 

Fogadóóra

Szülők

Mindkét óvónő

03.


 

Ország projekt – Magyarország

Gyermekek

Mindkét óvónő

03.


 

Víz világnapja „Ügyes kezek” című kiállítás:

Gyermekek

Mindkét óvónő

03.


 

Fényképezés: egyéni, csoport

Gyermekek

Mindkét óvónő

03.


 

Koncert

Gyermekek

Nemes Lajosné

Április

(A napok
változhatnak!)


04.


 

Madárgyűrűzés

Gyermekek

Konczné Gyánó Andrea

Koncz Daniella

04.


 

Petőfi futás

Nagycsoportosok

Kaproncai Katalin

04.


 

Beiratkozás az óvodába

Szülők

Óvodavezető,

tagóvoda-vezetők

04.


 

Papírgyűjtés

Gyermekek, Szülők

Szücs Györgyné

04.


 

Részvétel a Néphagyományőrző Óvónők Egyesülete – éves
konferencia

Óvodapedagógusok

Józsáné Nagy Erzsébet

Koncz Daniella

Kiss Viktória

04.


 

Nevelés nélküli munkanap

Alkalmazotti közösség

Nemes Lajosné

04.


 

Költészet Napja

Méhecske, Alma, Süni,
Szivárvány, Hóvirág, Szitakötő, Szentjánosbogár, Nyuszi, Katica, Rozmaring

Kovácsné Kurcsics Katalin

04.


 

Húsvét projekt:április 8-18

Gyermekek

Mindkét óvónő

04.


 

Egészségpiac

Százszorszép csoport

Lakatos Gyöngyi

04.


 

Nyuszi érkezése (17.)

Gyermekek

Mindkét óvónő

04.


 

Bakonyi kirándulás

Gyermekek, Szülők

Óvodai dolgozók

Nemes Lajosné

04.


 

Óvodás Olimpia – döntő

Olimpiai csapat

Juhászné Hajner Tímea

Kaproncai Katalin

Május

(A napok
változhatnak!)


05.


 

Anyák napi nyílt délutánok (2-7)

Gyermekek

Mindkét óvónő

05.


 

Csoport szülőértekezlet

Szülők

Mindkét óvónő

05.


 

Madarak, fák napja (hátizsákos nap)

Gyermekek

Mindkét óvónő

05.


 

Ovi-suli – iskolalátogatás

Nagycsoportosok

Kovácsné Kurcsics Katalin

05.

25.

Gyermeknap

Gyermekek

Mindkét óvónő

05.

31.

Batyus Évzáró a kastélyban

Gyermekek

Szülők

Kovácsné Kurcsics Katalin

05.


 

Tanítványaink tárlata

Nagycsoportosok

Mindkét óvónő

Június

(A napok
változhatnak!)


06.


 

Differenciált Munkaközösség évértékelő értekezlete

Differenciált Munkaközösség tagjai

Kovácsné Kurcsics Katalin

06.


 

Nevelés nélküli munkanap

Alkalmazotti közösség

Nemes Lajosné

06.


 

Hagyományápoló Munkaközösség évértékelő értekezlete

Hagyományápoló Munkaközösség tagjai

Józsáné N. Erzsébet

06.

07.

Pünkösd

Néptáncosok

Józsáné N. Erzsébet

06.


 

Évzáró értekezlet

Alkalmazottak

Nemes Lajosné

06.

10.

Iskolába lépő gyermekeknél összegző értékelés készítése

Nagycsoportosok

Differenciált Munkaközösség tagjai