Köszöntő

Honlapunk létrehozásával az volt a célunk, hogy ne csak a településünkön, hanem a környezetünkben élő családok számára is betekintést nyújthassunk óvodánk mindennapi életébe.

Reméljük, hogy óvodánk weblapja teljes, átfogó képet ad gyermekeinkről, az itt dolgozók munkájáról, valamint az óvodánk helyi programjáról, működéséről.

Tekintsen be a Ménfőcsanaki Óvoda falai közé!

Hiszünk a partnerközpontú működésben, a folyamatos kapcsolattartás és az információáramlás biztosításának szükségszerűségében.

Jó szívvel ajánlom ezt a honlapot, hiszen meggyőződésem, hogy a Ménfőcsanaki Óvoda nevelőtestülete olyan munkát végez, amely az oldal minden látogatójának maradandó élményt nyújt. Valamennyi közölt írás az egészséges, boldog, alkotóképes nemzedék nevelésének magvalósításához meghatározó szerepet betölteni képes óvodai nevelőmunka érdekében született. Kívánom, hogy ez a szándék visszhangra találjon e sorok olvasói körében.

Ezúton köszönöm meg a Ménfőcsanaki Óvoda nevelőtestületének kitartó, lelkes munkáját.

Külön köszönöm a Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítványnak a honlap működtetéséhez szükséges anyagi hozzájárulást.

Tisztelettel: Juhászné Hajner Tímea

Ménfőcsanaki Óvodáért Alapítvány